Aşıroğlu Cad. Konak Sk. No: 32 Darıca / KOCAELİ +90 536 723 06 15 info@asirogluevdenevenakliyat.com
img
Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Her Yükü Hafifletiyor, Her Mesafeyi Kısaltıyoruz

Firmamız, 1997 yılından bu yana evden eve nakliyat alanında Kocaeli Gebze'de hizmet sunmaktadır. 2017 yılında 22 çalışanıyla kendi bünyesinde büyüyerek, Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kısa sürede güvenilirliği ile tanınmış ve profesyoneller listesinde yükselmiştir. Bu başarı, uzun yıllardır Gebze'de evden eve nakliye ve yük taşımacılığı konusunda tam donanımlı büyük ve küçük araçlarımızla ve uzman kadromuzla hizmet vermemize ve siz değerli müşterilerimizin desteğine dayanmaktadır.

Firmamızın faaliyet alanı Kocaeli'nin yanı sıra İstanbul'un Anadolu yakasını da içerir. Türkiye'nin dört bir yanına evden eve nakliyat hizmeti sunma kapasitesine sahibiz. İletişim sayfamızdan istek gönderebilir veya telefon numaralarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız, sürekli olarak büyümeyi hedefler ve yakın gelecekte farklı illerde şubeler açarak gençlere istihdam sağlamayı, müşteri taleplerini karşılamayı ve müşteri portföyünü genişletmeyi planlamaktadır. Dünya standartlarında hizmet sunmayı, kalitesine ve uygun fiyat politikasına bağlı kalmayı amaçlar ve sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Misyonumuz, ekonomik çözümler sunarak az veya küçük boyuttaki eşyalarınızı taşımaktır. Küçük boy araçlarımızla yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyanızı uygun koşullarda taşırız. Parça eşyalarınızı da ekonomik koşullarda güvenle ulaştırırız.

Vizyonumuz, geniş araç filomuzu büyüterek ve personel eğitimine önem vererek sürekli gelişmektir. Personelimize haftalık eğitimler verir ve hizmet kalitemizi artırmayı amaçlarız.

docxfilePDF